Zorganizuj przyjęcie jak ze snu

0
1768

Coraz częściej wydajemy różnego przyjęcia, stąd też w wiosenno-letnim sezonie nierzadko brakuje miejsc na ich wyprawienie, szczególnie w salach i restauracjach. Dodatkowo wynajęcie ich bez samego cateringu już kosztuje krocie, a przecież pogoda i aura sprzyja, by zorganizować uroczystość np. we własnym ogrodzie. 

Garden party – od czego zacząć?

Przede wszystkim przyjęcia w ogrodzie różnią się od siebie rangą wydarzenia, bo przecież inaczej przygotowujemy się do wesela czy komunii w ogrodzie, a inaczej do urodzin i imienin. Stąd też ważna jest strategia, wyznaczenie obszaru imprezy oraz budżetu. W przypadku wesela, czy też dużej, ważnej uroczystości rodzinnej możemy pozwolić sobie na wypożyczenie namiotu oraz podestu do tańczenia, a także mobilnej klimatyzacji, ponieważ nigdy nie możemy przewidzieć jaka może być pogoda, czy będzie padać deszcz czy temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza, jak to często bywa w letnich miesiącach. Jednak zawsze bez względu na okoliczności pogodowe i liczbę osób, zawsze musimy posiadać w swoich zasobach domowych składane meble cateringowe, takie jak te dostepne pod adresem: https://www.edomator.pl/pol_m_Meble_Meble-cateringowe-215.html, które są odporne na warunki atmosferyczne, składają się i są w pełni mobilne i komfortowe. 

Odpowiedni klimat

Bez względu na powód organizacji imprezy, zawsze należy pamiętać o tym, by nadać ogrodowi odpowiedniego klimatu. Powinny się w nim znaleźć nie tylko elementy dekoracyjne, ale także wszelkiego rodzaju zakątki do relaksu dla gości, czy też odosobnione stoliki z krzesłami dla palaczy lub osób, które chcą porozmawiać ze sobą na osobności i uciec od gwaru czy muzyki. W urządzeniu takiego typu ogrodu, który będzie dostosowany także do imprez pomoże np. sklep internetowy https://www.edomator.pl, który w swoim asortymencie ma cały szereg mebli ogrodowych, a także elementów dekoracyjnych, donic i sprzętu pomocnego w pracach porządkowych. Porządek w ogrodzie również jest kwestią kluczową, nie tylko ze względu na estetykę, ale także bezpieczeństwo naszych najmłodszych gości, które zawsze pragną zbadać każdy kąt naszej posiadłości. Jeśli chodzi jednak o same dekoracje, to tutaj natura gra swoją kluczową rolę i jeśli zadbamy o nasz ogród zawczasu, to nie będziemy go musieli niczym przystrajać przed imprezą.    

Impreza w ogrodzie – catering, czy grill?

Oczywiście podczas wszelkiego rodzaju imprez bardzo ważne jest jedzenie. I tutaj musimy się zastanowić nad tym, na jakie wydatki możemy sobie pozwolić. Jeśli chodzi o wesele, komunie i wszelkiego rodzaju ważne rodzinne uroczystości, to najwygodniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie cateringu razem z serwisem i naczyniami. Nie będziemy musieli martwić się o sprzątanie po uroczystości. Jednak jeśli nasza impreza jest nieco mniej zobowiązująca, możemy postawić na wspólne grillowanie i korzystanie z w pełni biodegradowalnych, jednorazowych bambusowych lub drewnianych sztućców oraz papierowych talerzyków.     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here