Zastosowanie sejfów

Często temat domowego bezpieczeństwa finansowego bywa poruszany wśród różnych osób. Nie jest istotna ani ich profesja, ani też wykształcenie. Są ludźmi i to wystarczy. Rozmowy toczą się w kuluarach najznamienitszych gremiów, ale też w zadymionych spelunach.
Każdy ma w domu swoje skarby i nie chce, by zostały mu skradzione. Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji może się okazać szafa pancerna. Jej zaletą jest nieoceniona grubość i trwałość. Jest ognioodporna i nie podda się nawet najlepiej zorganizowanemu przestępcy. Ponadto bywa tak, że szafa taka jest również wyposażona w dodatkowy alarm oraz kamerę, która zdoła wyśledzić zawczasu zagrożenie i zneutralizować wroga, zanim dojdzie do celu.
Szafa pancerna to prawdziwy hit w branży ochrony mienia prywatnego. Dzięki niej można w domu przechowywać bezpiecznie dosłownie wszystko. Od piorunochronu z platyny po pokaźny plik papierów wartościowych. Te bezwartościowe można z powodzeniem trzymać poza tym bezpiecznym schronieniem.
Największe możliwości szafy pancernej można zaobserwować, kiedy spróbuje się okraść samego siebie. Na szczęście, jeśli zaszłaby taka potrzeba w wypadku zagubienia klucza bądź zapomnienia hasła oraz innych elementów zabezpieczeń, można zwrócić się do szafy z błagalnym wzrokiem, prosząc, aby się otworzyła. Wówczas dokonuje się skanowanie tęczówki, sprawdzanie rozmiaru buta, wąchanie potu pod pachą prawą i analiza starcia naskórka na łokciu lewym. Na koniec delikwent zostaje poproszony o zaprezentowanie swojego palca wskazującego, celem pobrania odcisków palców. W wypadku, gdyby delikwent nie pasował do profilu właściciela szafy, zostanie natychmiast zneutralizowany do czasu przyjazdu służb, które automatycznie zostają powiadomione o próbie popełnienia przestępstwa.
A co, jeśli ktoś próbuje ukraść całą szafę pancerną lub nawet dom ja zawierający? Otóż nasz pancerny schowek zawiera w sobie jednostronnie działający nadajnik GPS. To znaczy, że nie może zostać wykryta z zewnątrz, ale sama potrafić odczytać swoje współrzędne. Dzięki temu w wypadku zmiany jej położenia wzywana jest Policja, a co 100 metrów wysyłane są jej dane dotyczące aktualnego położenia szafy.
Jeśli natomiast dzieje się tak na skutek wstrząsów tektonicznych bądź tąpnięć kopalnianych, komputer znajdujący się wewnątrz szafy odwołuje alarm i powiadamia o tym wezwane służby. Zazwyczaj dzieje się to do 1 minuty od pierwszego zawiadomienia, więc nie skutkuje niepotrzebną pracą służb.
Co zatem warto trzymać w takiej szafie? Pieniądze, zarówno te fałszywe, jak i zarobione ciężko w wyniku pracy na legalnych zasadach. Kosztowności takie jak, perły, klejnoty, kamienie szlachetne i nieszlachetne, diamenty, sprzęt elektroniczny z dezaktywowanymi nadajnikami oraz odłączona baterią, miniaturki luksusowych samochodów, drugie śniadanie czy nawet mocz do analizy. Nasza szafa przyjmie wszystko. Do tego będzie tego wszystkiego skutecznie chronić przed napaścią intruzów.
A z czego jest wykonany i jak działa taki schowek? Te informacje są ściśle tajne, a ich zdradzenie obniżałoby skuteczność stosowania takiej szafy. Tak więc nie ma możliwości zdradzenia składu chemicznego zastosowanych do jej wykonania elementów, ani też zastosowanych w jej konstrukcji umocnień i rozwiązań technicznych.
Nie polecam stosować jej zamiennie z garderobą, bo czas potrzebny na jej otwarcie znacznie by się przez to wydłużył. Jeszcze gorszym pomysłem byłoby zrobienie z niej lodówki. Owszem, temperatura panuje w niej niska, ale niewystarczająca do przechowywania produktów spożywczych.
A gdzie taką szafę pancerną najlepiej ustawić. Z filmów znamy kilka miejsc, które są najbardziej popularne w tej kwestii. Pierwsza z nich to dziura w ścianie za obrazem bądź jednym z mebli. Z powodzeniem stosuje ją zapewne wielu posiadaczy szaf pancernych. Jednak są też inne, nieco bardziej szalone pomysły. Szafę taka można trzymać przecież w lodówce, pod pachą lub w toalecie. To pewnie rzadziej spotykane miejsca, ale czemu nie?
Wiele osób może się zastanawiać nad tym, po co im taka szafa? Podstawowym celem posiadania takiej szafy jest szpan. Ma ona dać satysfakcję użytkownikowi opartą na możliwości pochwalenia się posiadaniem takiej szafy. Nie jest więc nawet istotne czy cokolwiek się w niej znajduje, ale to żeby była widoczna dla innych. Można więc w tym celu umieścić ją w pokoju ze szklanymi ścianami i dodatkowo doświetlać ją reflektorami, aby przez całą dobę była dobrze widoczna. Wówczas niczyjej uwadze nie umknie fakt posiadania jej przez nas. Dzięki temu nasz prestiż w społeczeństwie lokalnym mocno wzrośnie.
Szafa pancerna to nie zwykły sejf. Jest w zasadzie sejfem bardzo niezwykłym. Uważa się wręcz, że pancerne schowki należą do grupy mebli unikatowych i dzięki temu można powiedzieć, że są unikatowymi sejfami. Są przenośne, ciężkie, pancerne i do tego nafaszerowane elektroniką. W dodatku zazwyczaj stoją nieużywane i służą zdobywaniu uznania ich posiadaczy. To przeświadcza o ich niezwykłości.
Zadziwiający jest fakt, że wśród użytkowników szaf pancernych tylko 0,5% to osoby niezadowolone z ich użycia. Reszta nigdy ich nie używała, mimo że je posiada. Zadowoleni klienci cieszą się uznaniem poprzez samo posiadanie pancernego wyrobu. Mogą się też dodatkowo poczuć, jak gdyby stali się wojskowymi ekspertami od ochrony mienia własnego.
Nadmienić należy na zakończenie, że produkcja szaf pancernych odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz bez użycia taniej siły roboczej, dzięki czemu firma cieszy się ogromnym zaufaniem klientów oraz inwestorów. W naszą branżę inwestuje głównie wojsko, a szczególnie zrzeszenia weteranów wojennych na całym świecie. Wówczas promocyjnie rozsyłana jest przeźroczysta wersja szafy pancernej, która może służyć jako gablota na liczne zgromadzone medale, które weterani mogą bez obaw wystawić w niej do powszechnego oglądania i podziwiania.
Tak więc dzięki szafom pancernym podnosi się poczucie własnej wartości wielu obywateli, a przestępczość spada do minimum, ponieważ nie jest już opłacalna w zaistniałych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here