TOP 5 odkurzaczy centralnych

Odkurzacz centralny to świetne udogodnienie naszych czasów. Proste rozwiązanie polegające na stworzeniu instalacji odkurzacza wewnątrz domu, tak, że wystarczy podłączyć do niego rurę z końcówką i możemy odkurzać. Jak wybrać odpowiedni model? Co wziąć pod uwagę, ile gniazd wybrać i kiedy wszystko zainstalować?

Przygotowaliśmy ranking TOP 5 odkurzaczy centralnych dostępnych na rynku.

TOP 5

Piąte miejsce na naszej liście zajmuje Beam SC 335 Platinum. Głównie za swoją niską cenę, ale także dobre parametry. Wystarczająca do większości domów moc ssąca, mocny, dwuturbinowy silnik 1650W oraz skuteczny filtr z materiału GORE-TEX pozwalają na wygodne użytkowanie tego najmniejszego modelu z serii Platinum w domu. 

Zakup odkurzacza centralnego Beam SC 335 Platinum to opcja głównie dla osób chcących zaoszczędzić i mają mniejszy dom.

TOP 4

Zmieniamy teraz producenta, gdyż na 4 miejscu znajduje się Borysowski kts4. Jest to odkurzacz z 3-letnią gwarancją, wykorzystujący obustronne króćce wlotowe i wylotowe i generujący bardzo niski poziom hałasu podczas odkurzania. 

W zestawie ma 9-metrowy wąż, więc świetnie sprawdzi się dla osób, które nie chcą zbyt wielu dodatkowych gniazd. Odkurzacz idealnie nadaje się do czyszczenia mebli, podłóg czy dywanów. Model ten ma dużą powierzchnię filtrującą wkładu, więc rzadziej trzeba go czyścić i zapewnia bezpieczne sprzątanie w domu.

TOP 3

Beam Alliance 625 w zestawie z akcesoriami to świetny wybór do mniejszych domów. Pozwala podłączyć go do 5 gniazd i posiada 25 metrów rury ssącej. Jest to jeden z najlepszych odkurzaczy dostępnych na rynku z silnikiem HE, który jest energooszczędny i jednocześnie efektywny.

TOP 2

Odkurzacz centralny sistem air tecno r-evolution 250 to jedno z najlepszych urządzeń tego typu. Wyposażone w najnowocześniejszy filtr stożkowy zatrzymuje alergeny i cząsteczki brudu. Ten model cechują najwyższa jakość wykonania i najniższa awaryjność. Przy tym odkurzaczu możemy nie przejmować się niczym, ponieważ elektroniczny system kontroli pracy będzie nas informował o wszelkich jego parametrach czy aktualnym zużyciu filtrów.

TOP 1

Na pierwszym miejscu zdecydowaliśmy umieścić się odkurzacz centralny enke Cmo12Is. Jest to połączenie stosunkowo atrakcyjnej ceny z bardzo wydajną, cichą i dokładną pracą. System E-Silence powoduje, że jest to jeden z najcichszych odkurzaczy na rynku. Przy zakupie otrzymamy wyposażenie w postaci wielu dodatkowych końcówek do rury ssącej, dzięki czemu stanie się odkurzaczem wielofunkcyjnym przeznaczonym zarówno do odkurzania podłogi, czyszczenia mebli, jak i tapicerek czy dywanów wykonanych z różnych materiałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here