Stolik drewniany na wymiar

Jeśli planujesz zamówić stolik drewniany wykonany na wymiar, z pewnością bierzesz pod uwagę dwie najważniejsze kwestie, czyli funkcjonalność oraz estetykę. Tego typu mebel jest w stanie wystarczająco dobrze wypełniać swoje zadanie, jeśli powierzchnia blatu będzie odpowiednio duża oraz jeśli stolik nie będzie zawadzał w wybranym pomieszczeniu. Jednak sprawa estetyki wygląda nieco inaczej i bardzo często rozbija się o indywidualny gust kupującego. Dlatego jeżeli masz możliwość, aby zmodyfikować nieco projekt stolika, skorzystaj z tego. Oto dlaczego warto.

Stolik drewniany na wymiar – poznaj swoje opcje

Niektórzy producenci dadzą ci możliwość wpłynięcia na wiele aspektów wybranego przez Ciebie projektu stolika drewnianego na wymiar i nie dotyczy to tylko rozmiaru. Jeśli interesują Cię względy czysto praktyczne, możesz zdecydować się na model rozkładany lub z półką. Jeśli ważna jest dla Ciebie trwałość lub jakość zastosowanych materiałów, wybierz rodzaj drewna. Ciekawą opcją, która sprawdza się w wielu stylizacjach jest drewno z naturalnym usłojeniem, takie jak buk rdzeniowy czy dziki dąb. Jeżeli chodzi o estetykę za to, możesz zdecydować o chociażby o kształcie nóg stołowych lub zastąpić je stelażem. Często masz także wpływ na rodzaj krawędzi blatu oraz na wykończenie. Na stronie https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/ możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał taki zmodyfikowany przez Ciebie stolik.

Stolik drewniany na wymiar – dopasuj mebel do reszty wyposażenia

Jeżeli jesteś miłośnikiem mebli drewnianych, na pewno masz w swoim domu więcej elementów wyposażenia wnętrz, wykonanych z tego tworzywa. Dobrze byłoby w takim wypadku dopasować swój stolik drewniany na wymiar do pozostałych mebli, drzwi lub okien. Postaraj się zamówić stolik, który pod względem rodzaju drewna, ostrości krawędzi lub wykończenia, będzie do nich podobny. Dzięki temu utrzymasz spójność stylizacji i sprawisz, że wnętrze będzie wyglądać na dopracowane pod względem estetycznym. Dla takiego efektu, zdecydowanie warto przysiąść na chwilę nad projektem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here