Funkcjonalna kuchnia – wyposażenie mebli kuchennych LOCKER

Kuchnia powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Nie wystarczy wyposażyć jej w proste meble kuchenne, zapewniające miejsce do przechowywania produktów spożywczych, garnków, naczyń, akcesoriów i małego AGD. Dopiero po uzupełnieniu ich w kosze cargo, obrotowe półki i inne nowoczesne systemy przechowywania, można mówić o praktycznej i wygodnej kuchni. Pomoże ją zaprojektować producent akcesoriów meblowych LOCKER. Co można znaleźć w ofercie firmy?

Półki obrotowe

Półki obrotowe umożliwiają wygodny dostęp do rzeczy przechowywanych w głębi szafek. Firma LOCKER oferuje kilkanaście rodzajów tego typu półek, wykonanych ze stali ocynkowanej lub lakierowanej na kolor biały. W szerokiej gamie produktów, można znaleźć zarówno półki obrotowe do szafek narożnych jednoskrzydłowych z frontami skośnymi i łamanymi, jak i typowych wiszących szafek kuchennych. Półki obrotowe LOCKER charakteryzują się dużym udźwigiem (minimum 10kg), bezgłośnym i płynnym działaniem oraz eleganckim designem, pasującym do większości kuchni i mebli.

Wysuwane kosze cargo

Szuflady i kosze cargo pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w szafkach kuchennych. Firma LOCKER oferuje różne rodzaje koszy i szuflad cargo. W katalogu produktów można znaleźć między innymi wysuwane szuflady do szafek narożnych (typu magic corner), kosze włoskie do wąskich szafek dolnych czy cargo maxi z systemem cichego domyku. Wszystkie produkty z kategorii cargo wyposażone są w innowacyjne i trwałe mechanizmy unosząco-prowadzące, a wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, ocynkowanej lub lakierowanej na kolor biały. W przypadku systemów do szafek narożnych, klienci mogą wybrać jeden z proponowanych przez producenta wariantów kolorystycznych zastosowanych w nich półek.

Akcesoria meblowe

Firma LOCKER posiada w ofercie także różnego rodzaju akcesoria meblowe. Producent proponuje między innymi szeroki wybór zawiasów i podnośników, prowadnic do szuflad i drzwi przesuwnych, systemów cichego domyku, nóg, nóżek i cokołów, a także uchwytów do frontów meblowych. W katalogu produktów znajduje się również oświetlenie do wnętrz szafek i szaf. W sklepie internetowym LOCKER można zatem nabyć kompletne wyposażenie do mebli kuchennych (i nie tylko). Producent kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i firm produkujących gotowe zestawy kuchenne czy też zakładów stolarskich trudniących się wykonywaniem kuchni na wymiar.

Szeroka gama produktów LOCKER pozwala na stworzenie pojemnej i wygodnej, a tym samym funkcjonalnej kuchni. Korzystając z oferowanych przez firmę półek obrotowych, koszy, szuflad i systemów cargo oraz akcesoriów meblowych, można zbudować kuchnię marzeń, zachwycającą nie tylko wyglądem, ale i ergonomią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here