zmywarka

Czas wolny jest istotny dla każdego z nas. Umiejętność jego gospodarowaniem pozwala na dłuższe chwile spędzone w gronie rodzinnym czy doskonalenie swoich pasji. Obecnie istnieje niezliczona ilość urządzeń, które nie tylko ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, ale przede wszystkim oszczędzają nasz czas i pieniądze. Przykładem, który najlepiej to zobrazuje, są nowoczesne zmywarki szwedzkiej firmy Electrolux, które sprawią, że mycie naczyń już nigdy nie będzie dla Ciebie problemem.

Ulga dla Twoich dłoni i nowatorskie rozwiązania

Zmywanie naczyń po posiłku lub dużym, rodzinnym spotkaniu na pewno nie należy do ulubionych czynności żadnego z nas. Zwłaszcza jeśli mamy świadomość tego, że czas spędzony na sprzątaniu po obiedzie moglibyśmy spożytkować w zupełnie inny sposób. Nie jest to korzystne także dla naszych dłoni, które podczas zmywania bardzo łatwo poparzyć poprzez użycie zbyt gorącej wody. Ta z kolei równocześnie sprawia, że stają się one szorstkie i popękane. Ponadto, w trakcie ręcznego mycia naczyń nie tylko tracimy swój czas, ale i pieniądze, ponieważ zużywamy wtedy o wiele więcej wody. Tutaj z pomocą przychodzą zmywarki marki Electrolux, które cały żmudny proces wykonują za nas. Do naszych obowiązków należy tylko załadowanie i późniejsze rozładowanie zmywarki, a czas pomiędzy tymi czynnościami możemy poświęcić na pozostałe obowiązki lub relaks.

ComfortLift – funkcja podnoszenia dolnego kosza

Aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom komfortu swoich klientów i ułatwić im wykonywanie codziennych czynności, marka Electrolux wykorzystując innowacyjne technologie, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Niektóre zmywarki QuickSelect zostały wyposażone w specjalny, unikalny mechanizm ComfortLift, który znacząco ułatwia ich użytkowanie. To pierwsza zmywarka, której załadowanie i rozładowanie nie wymaga wysiłku i ciągłego schylania się. Jest to bardzo duże ułatwienie dla osób starszych lub mających problemy z kręgosłupem. W jaki sposób działa mechanizm ComfortLift? Wystarczy lekko ścisnąć uchwyt, by kosz samoczynnie uniósł się na wygodną dla nas wysokość, a my bez problemu możemy rozładować naczynia. Płynny i całkowicie kontrolowany ruch w trakcie opuszczania naczyń gwarantuje ich bezpieczeństwo. Ta innowacja, nieznajdująca nigdzie indziej swojego odpowiednika, jest rewolucyjna.

Zalety zmywarek Electrolux

Co wyróżnia zmywarki do naczyń Electrolux? To przede wszystkim energooszczędność oraz intuicyjność, która sprawia, że ich obsługa staje się niesamowicie prosta i przyjemna. Dobrze rozplanowane wnętrze, które pomieści wszystkie naczynia, specjalne uchwyty, dzięki którym bez obaw umyjesz swoje kieliszki – te cechy sprawiają, że zmywarki Electrolux zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych modeli. Dzięki ich szwedzkiej funkcjonalności możesz być pewny, że umyte naczynia zawsze będą czyste i błyszczące – koniec z zaciekami i resztkami niedomytego jedzenia! Zmywarki Electrolux to także idealne dopełnienie Twojej kuchni – ich szwedzki minimalizm i nowoczesny design dodadzą jej charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here