Pokochaj polskie wzornictwo

0
2349

Po niechlubnych latach 80. i 90. polskie wzornictwo ma się coraz lepiej. Obecne marki wnętrzarskie stawiają przede wszystkim na wysoką jakość i estetykę oferowanych produktów, co w poprzednich dekadach nie miało wielkiego znaczenia. Liczyły się bowiem nie wizualne odczucia, a niska cena. Uzależnienie projektu od ceny spowodowało, że produkty takie jak meble wykonywane były z najtańszych materiałów. Masowo były wykorzystywane płyta wiórowa, sztuczne laminaty i inne zamienniki naturalnych surowców.

Przestrzeń wypełniona dobrym wzornictwem

Czym byłby dom bez mebli, odpowiedniego oświetlenia i dopełniających całości dodatków? Pusta przestrzeń poniekąd zaprasza do zaaranżowania jej w zgodzie z preferencjami jej właścicieli bądź aktualnymi trendami. Wybór jest w obecnej chwili ogromny, a w opozycji do firm masowo produkujących meble niskiej jakości stoją polskie marki stawiające na funkcjonalność, walory estetyczne oraz dobre materiały i przeciwstawiające się powielaniu tych samych projektów i bylejakości.

Inspirującą przestrzenią oferującą produkty kilkudziesięciu polskich producentów branży wnętrzarskiej jest Euforma. To miejsce, do którego warto zajrzeć. Salony sklepu, znajdujące się w Gdańsku, Warszawie, Bydgoszczy i Katowicach, zachwycają eklektyzmem, wielością form, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, a także przytulną atmosferą, którą aż chce się przenieść do własnej, domowej przestrzeni. Zgromadzone we wnętrzach przedmioty takie jak meble, lampy i dodatki przyciągają uwagę swym pięknem oraz jakością, odczuwalną przy pierwszym dotyku. Różnorodność stylów, form, zastosowanych rozwiązań oraz użytych materiałów z pewnością spotka się z dużym entuzjazmem wielu klientów. Twórcy Euformy wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom osób ceniących wysmakowane wzornictwo.

Wirtualna oaza dobrego designu

Na styku tego, co nienamacalne i widoczne dla oka, działają wyspecjalizowane internetowe sklepy z wyposażeniem wnętrz. Sztuka pokazania przedmiotów, których nie da się dotknąć przez ekran komputera, w sposób sprawiający, że stają się pożądane w naszych wnętrzach, niewątpliwie nie jest łatwa. Obserwując zaangażowanie twórców sklepu https://euforma.pl, mamy całkowitą pewność, że nie tylko znajdziemy idealne meble i dodatki do naszego domu, ale i otrzymamy właściwą pomoc i doradztwo w szerokim zakresie.

Euforma to, jak sami twórcy przyznają, „coś więcej niż sklep meblowy”. W wirtualnym świecie znajdzie się wiele inspiracji, pomysłów i sposobów na ciekawe zaaranżowanie nawet małej przestrzeni. Bogactwo wzorów, czystość form, nowoczesność nawiązująca jednak do polskiej tradycji meblarskiej sprawiają, że każdy miłośnik estetycznie zaprojektowanych mebli znajdzie w sklepie Euforma coś nietuzinkowego dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here