Najpiękniejsze naklejki ścienne

Samodzielna aranżacja wnętrz to zajęcie dostarczające przyjemności wielu spośród nas. Troska o estetyczną wartość miejsca naszego zamieszkania lub pracy, świadczy nie tylko o naszym zamiłowaniu do piękna, lecz także o pragnieniu wypełnienia ich dobrą energią i przyjemną atmosferą. Wiele osób obawia się, że aranżacja wnętrz zawsze musi się wiązać z przeprowadzeniem remontu. A jednak dekoracja ściany – zmiana jej wyglądu, pokrywających ją zdobień – można wykonać w ciągu krótkiego nakładu pracy – efekty mogą być naprawdę olśniewające.

Ozdoby dla twoich wnętrz

W celu szybkiej, bezremontowej odmiany wyglądu wybranego pomieszczenia, warto skorzystać z możliwości oferowanych przez firmę Akatja, pracownię dekoracji. W jej ofercie znajdują się liczne produkty przeznaczone do indywidualnego zdobienia między innymi ścian, podłóg, schodów czy drzwi. Firma Akatja cieszy się stale rosnącą popularnością, czego najlepszym dowodem jest przyznana jej czterokrotnie nagroda “e-Gazele Biznesu”.

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na ofertę naklejek ściennych oferowanych przez Akatja, o różnorodnej tematyce i przeznaczeniu. Wśród ponad 400 produktów znajdziemy naklejki z motywami: kulinarnymi, miłosnymi, weselnymi, łazienkowymi, kwiatowymi, orientalnymi, dziecięcymi czy cytatami motywacyjnymi. Ponadto dostępne są naklejki przeznaczone nie tylko do naklejania na dużych płaskich powierzchniach, lecz także na meblach, sprzętach, półkach oraz etykietki na różne małe przedmioty. Pełną ofertę Akatja znajdziesz na stronie internetowej: akatja.pl.

Dostępne wzory naklejek pozwalają na wybór dekoracji przeznaczonych do niemal każdego pomieszczenia – salonu, korytarza, kuchni, pokoju dziecięcego czy sypialni rodziców. Dostępne naklejki przedstawiają charakterystyczne miejsca, przedmioty czy tematy. Ponadto, znaczna część naklejek nie podlega kategoryzacji – jak w przypadku naklejek z mapą świata. Mogą się one sprawdzić zarówno jako wystrój salonu, naklejka edukacyjna w pokoju dziecięcym, jak i ozdoba ściany w korytarzu.

Zainstalowanie naklejki ściennej z firmy Akatja nie wymaga specjalistycznych umiejętności ani dużego nakładu pracy. W tym celu wystarczy postępować zgodnie z kilkoma prostymi krokami. Po pierwsze, należy oczyścić wybraną powierzchnię z kurzu, wilgoci i innych zalegających na niej zabrudzeń. Następnie, należy rozprostować wybraną naklejkę i sprawdzić, jak prezentuje się w wybranym przez nas miejscu. Jeśli wybrane miejsce jest już przygotowane i oczyszczone, wystarczy ściągnąć folię transportową z naklejki ściennej, a następnie docisnąć ją do ściany. Instalacja naklejki jest jeszcze prostsza, jeśli korzystasz ze specjalistycznych produktów, takich jak filcowe rakle, które również są dostępne w ofercie Akatja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here