Jakie bramy przemysłowe wybrać?

Prowadząc działalność gospodarczą, dobrze zdajemy sobie sprawę, że produkty, którymi się otaczamy, muszą być jak najwyższej jakości. Wzmożona eksploatacja w różnego rodzaju placówkach świadczących usługi naraża użytkowane produkty na szybsze zniszczenie, a co za tym idzie dodatkowe koszta w postaci wymiany konkretnych rzeczy na nowe. Świadomi przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na tego typu zaniechania, powinni zatem otaczać się produktami, które mimo intensywnego użytkowania nie zawiodą przez długi okres.

Funkcjonalność to podstawa

Wzmożone użytkowanie niejako wymusza na przedsiębiorcach korzystanie z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań dostępnych na rynku. W asortymencie sklepu horsklep.pl znajdziesz bramy przemysłowe wykonane według najwyższej jakości standardów. Wśród szerokiego asortymentu naszej firmy znajdziesz segmentowe bramy przemysłowe, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości szkła pozwalają zarówno odpowiednio wyeksponować produkty przeznaczone na sprzedaż, jak i odpowiednio doświetlić wnętrze. Bramy szybkobieżne o odpowiedniej izolacji akustycznej, a także wysokiej odporności na obciążenia wiatrowe. Bramy rolowane, znajdujące swoje zastosowanie głównie w magazynach i sklepach. Bramy do garaży zbiorczych z możliwością różnorodnych aranżacji. Bramy przeciwpożarowe i dymoszczelne bramy przesuwne (1-skrzydłowe, 2-skrzydłowe, teleskopowe). Bramy wahadłowe przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków. Kurtyny paskowe umożliwiające w niewielkich kosztach na prawie szczelne zamknięcie hali (otwierają się wyłącznie na szerokość przemieszczającego się transportu), dzięki czemu znalazły zastosowanie w mroźniach, przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym, a także przesuwne bramy wjazdowe i bramy do hal sportowych.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Decydując się na nowy zakup w naszych firmach, staramy się zawsze stawiać na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Bramy przemysłowe w horsklep.pl stworzone zostały według najwyższych światowych standardów. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam uzyskać jak największą efektywność w reprezentowanej przez nas branży. Nasze bramy przemysłowe znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i istniejących już obiektach. Co więcej, oprócz funkcji praktycznych i jakościowych, wyróżniają się nowoczesnym designem.

Jeśli pojawiły się jakieś pytania, odnośnie do zakupów zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce kontakt lub za pomocą e-mail: biuro@horsklep.pl. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 pod numerem 73 074 01 50.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here