baterie podtynkowe

Projektując swoją wymarzoną łazienkę, wielu z nas decyduje się na baterie podtynkowe. Pozwalają one ukryć wszelkie mechanizmy baterii, co bardzo dobrze wpłynie na całościowy wygląd naszego pomieszczenia. Wraz z rozwojem branży wyposażenia wnętrz, każdego miesiąca powstają coraz to nowsze modele baterii, które zachwycają nie tylko Polaków, ale również ludzi z całego świata.

Czym są baterie podtynkowe?

Bateria podtynkowa mają taki sam cel, jak standardowe baterie w łazience, czyli ich zadaniem jest dostarczanie bieżącej wody do umywalki lub prysznica. Bezcenną zaletą jest oczywiście jej montaż, który całkowicie pozwala chować baterię za ścianą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu z nas. Bardzo często nie podoba nam się widok standardowych baterii, które nie tylko potrzebują sporo miejsca, ale również nie powalają pod kątem estetyki. Baterie podtynkowe będą zatem najlepszym możliwym rozwiązaniem, które wcale nie wydaje się najdroższym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni w naszej łazience.

Czy warto inwestować w zakup baterii?

O zakupie baterii podtynkowej powinni pomyśleć przede wszystkim osoby posiadające małe łazienki. W takiej łazience każdy centymetr jest na wagę złota. Chowając baterię za ścianą, możemy pozwolić sobie na inne dodatki, których nie można ukryć. Warto również pamiętać o tym, że bateria podtynkowa nie wymaga praktycznie żadnej pielęgnacji. W przypadku standardowych baterii jesteśmy stosunkowo często zmuszani do tego, aby czyścić mechanizmy armatury, jak np. przewody, które sprzyjają oczywiście powstawaniu osadu oraz brudu.

Baterie podtynkowe – jak zamontować?

Montaż baterii tylko w teorii wydaje się trudny. Wcale nie jest tak w praktyce. Oczywiście najlepiej, jeżeli zajmie się tym profesjonalny hydraulik, który w swojej karierze już nie raz montował ten rodzaj baterii. Montaż polega na stworzeniu dziury w ścianie odpowiedniej wielkości, zamontowaniu baterii, a następnie zatynkowaniu powstałej dziury. Taką pracę mogą wykonać nawet osoby, które nie są profesjonalnym hydraulikami, ale mają podstawowe umiejętności manualne.

Na końcu pozostaje bardzo ważne pytania, gdzie powinniśmy kupić baterie, które będą nam towarzyszyły przez nawet kilkanaście lat? Warto zdecydować się na baterie podtynkowe w sklepie Catido.pl. Jest to sprawdzony sklep, który oferuje szereg produktów związaną z armaturą łazienkową. Poza szerokim wyborem sklep oferuje również profesjonalne doradztwo, które bardzo często jest nam potrzebne przy szukaniu optymalnych rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here